0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Bambuko grindų privalumai

 

Atsinaujinantis resursas. Bambukas - vienas iš sparčiausiai augančių augalų planetoje, gebantis savaime atsinaujinti ir siūlantis geresnę alternatyvą pasaulio miškų masyvų naikinimui. Kaip ir žolės, jo derlius nuimamas vėl ir vėl iš to paties augalo.

Ilgaamžiškumas. Dėl taikomos išskirtinės gamybos technologijos, apdoroto pluošto bambuko grindys yra ypatingai kietos bei patvarios. Tai natūrali vandeniui atspari medžiaga, kuri dėl drėgmės poveikio mažiau plečiasi ir traukiasi. Kietumas bei atsparumas - puikus derinys grindų dangai.

Stabilumas. Natūrali bambuko struktūra įrodė gebėjimą atlaikyti keliskart didesnes apkrovas už nuosavą svorį; šis gebėjimas perteikiamas ir grindų paviršiui, kuris yra daugiau ar mažiau atsparus beveik visiems įlenkimams ar įdubimams.

Kietumas. Apdoroto pluošto bambuko grindų danga pasižymi ypatingu kietumu ir atsparumu tiek dilimui, tiek kitiems aplinkos dirgikliams.

Lengvas įrengimas. Priklausomai nuo grindų klojimo konstrukcijos, panašiai kaip ir kietmedžio, bambuko grindys gali būti tiesiog klojamos, prikalamos ar priklijuojamos prie pagrindo.

Kaina. Importuojant bambuko grindis tiesiogiai iš gamintojo, Klientui produkcija pateikiama mažiausia kaina.

Stiliaus privalumai. Dėl plataus spalvų bei atspalvių pasirinkimo, bambukas pritampa prie bet kokio stiliaus interjero ar kito dekoro.

Šilumos pralaidumas. Bambuko grindys idealiai tinka grindiniam šildymui dėl itin gero šilumos pralaidumo. Lyginant 14 mm storio bambuko masyvo ir ąžuolo masyvo lentas, atitinkamai gauname 0,053 m2K/W bambuko masyvo lentos ir 0,087 m2K/W ąžuolo masyvo lentos.

Priežiūra. Paprasta kasdienė priežiūra bei valymas lengvai drėgna šluoste yra viskas, ko reikia, kad bambuko grindys išliktų švarios; šių grindų priežiūrai nereikia jokių cheminių medžiagų.
 

 
smart foreash