0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

 

 

Kai
norisi
geriau
Bambuko grindys

Apsilankykite parduotuvėje

   

 

 


dasso XTR ir CTECH bambuko terasos -

ilgaamžės terasos garantas

 
Apsilankykite
Parduotuvėje

 

 

 

Ilgaamžiškumas
stabilumas, kietumas
šilumos pralaidumas

 

Apsilankykite parduotuvėje

 

 

Grindų kolekcija
Gimusi gamtoje
"bambukas"

Apsilankykite parduotuvėje

Bambukas yra daugiametė natūraliai auganti visžalė žolė. Tai vienas iš atspariausių ir greičiausiai atželiančių augalų – bambuko šaknų sistema greitai išleidžia naujus ūglius, todėl nupjovus augalų nereikia atsodinti. Norint gauti visavertę medienos žaliavą bambuką užteka auginti 3–5 metus. Kadangi natūralių bambuko grindų gamybos proceso atliekos panaudojamos apdoroto pluošto bambuko grindims gaminti, nesusidaro jokių papildomų atliekų. Tai mažiausią atliekų kiekį gamyboje sukurianti grindų danga. Gaminant presuoto bambuko grindis naudojamas pats mažiausias klijų kiekis, t. y. tik 5 proc. viso lentelės svorio, užkertamas kelias ne tik medžiagos išsisluoksniavimui, bet ir įvairiems galimiems mechaniniams grindų pažeidimams.

Dabartinėje grindų rinkoje dėl itin aukštų atsparumo, stabilumo ir šilumos laidumo rodiklių bambuko masyvo grindys laikomos vienu geriausių grindų dangos sprendimų. Šis itin atsparus gaminys idealiai tinka tiek praktiškiems žmonėms, kurie nori pakloti grindų dangą ir ją tiesiog pamiršti, tiek tiems, kurie nori turėti išskirtinio dizaino grindis, pritampančias prie bet kokio stiliaus ar interjero.

Šioje galerijoje galite pamatyti ne vieną su presuoto bambuko grindimis įgyvendintą interjero projektą, kuris ne tik padės galutinai išsirinkti labiausiai patikusią grindų spalvą, bet ir kartu pateiks kitų vidaus apdailos ir dekoravimo sprendimų.

Patvarumas
Apdoroto pluošto bambuko grindys yra labai patvarios, tad neretai dėl šios ypatybės jos tampa geriausiu pasirinkimu itin judrioms sritims.

Beatliekinė technologija
Kadangi natūralių bambuko grindų gamybos proceso atliekos panaudojamos apdoroto pluošto bambuko grindims gaminti, nesusidaro jokių papildomų atliekų. Tai mažiausią atliekų kiekį gamyboje sukurianti grindų danga.


Šilumos laidumas

Itin geras šilumos laidumas dėl tankios medžiagos ypatybių. 14 mm storio bambuko masyvo grindlenčių šiluminė varža – 0,053 m2 K/W

Atsparumas drėgmei
Dėl atitinkamų apdorojimo metodų apdoroto bambuko pluošto grindys yra daug atsparesnės paviršinei drėgmei nei tradicinės medžio grindys.

Bambuko grindų ekspocizija naujame "Šiaurės panda" apdailos ir interjero dekoro salone, Alytuje

Plačiausia bambuko vidaus grindų ekspozicija, profesionalūs patarimai bei konsultacijos Jums iš bambuko specialistų skaičiuojančių jau 11 metus rinkoje su viena patvariausių, ekologiškiausių bei kietmedžiui prilyginamų natūralių grindų.

 

Skaityti plačiau
Sienų apdailos iš bambuko išrankiausio kliento idėjos įgyvendinimui

Nuo tinkamiausio plokštės ir rašto parinkimo iki spalvų bei matmenų suderinimo, kartu su pilnu įgyvendinimu ne tik gaminiui, bet ir jo montavimui.

Skaityti plačiau
Vidaus grindų ir lauko terasos montavimo paslaugos

Profesionalus bambuko, bei kito medžio vidaus grindų klojimas, terasų montavimas ir kt. paruošiamieji montavimo darbai.

Skaityti plačiau
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti