0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grindų dangos klojimo būdai

 

Kaip ir bet kuri kita grindų rūšis, bambuko grindų danga gali būti klojama kaip plūdriosios grindys, prikalama arba priklijuojama prie pagrindo.

Nesvarbu, kokį būdą pasirinksite, rekomenduojama kruopščiai patikrinti pagrindą, ant kurio bus klojama grindų danga. Pagrindas turi būti švarus, sausas ir lygus (turi būti pašalinti bet kokie nešvarumai, pavyzdžiui, dažai, tinkas, arba kitų medžiagų likučiai). Jeigu patalpose buvo įrengta nauja betono danga, būtina patikrinti drėgnumo lygį. Pagrindo drėgmės lygis negali būti didesnis nei 2 proc. Mūsų tiekiamų bambuko grindų dangos drėgmės rodiklis yra 6–10 proc.
 
Įvertinant tai, kad bambuko grindų danga yra natūralus gaminys, kuris turi prisitaikyti prie aplinkos, rekomenduojama grindis prieš klojant įnešti į patalpą (-as), kurioje (-iose) jos bus klojamos, sudėti pakuotes gulsčiai ir palikti ne trumpiau nei 48 valandoms. Pakuočių atidaryti negalima. Atsižvelgiant į tai, kad bambuko grindys yra natūralus gaminys, lentos neišvengiamai gali turėti spalvos ir struktūros / pluošto skirtumų. Todėl prieš klojant grindis patartina tiesiog išimti lentas iš pakuotės, apžiūrėti jų spalvą / raštą ir atskirai surūšiuoti šviesias, vidutines ir tamsias lentas. Tokiu atveju klojant grindų dangą bus galima tolygiai paskirstyti lentas pagal spalvą / raštą per visą grindų klojimo plotą.
 
Bambuko grindis, kaip ir bet kurią kitą grindų dangą, patartina pradėti kloti eilėmis, nuo didžiausio natūralios šviesos šaltinio.
 
Plūdriosios grindys. Patiesę paklotą, išdėstykite kambario perimetru tam tikrą kiekį 10 mm kaladėlių, kad vėliau jas išėmus liktų plėtimosi tarpas. Pradėkite kloti grindų lentas sujungdami įlaidus su grioveliais (neklijuokite lentų prie pakloto) vandeniui atspariais PVA klijais, išdėstydami lentas norimu raštu.
 
Paslėptos vinys. Paruoškite faneros pagrindą, pritvirtinkite visus atsilaisvinusius judančius arba girgždančius plotus. Nuobliuokite arba nušveiskite iškilimus, taip pat užpildykite įdubimus. Išlygintą pagrindą nušluokite / nuvalykite. Pirmoji bambuko dangos eilė įrengiama paliekant nuo sienos 10 mm plėtimosi tarpą. Kai pirmoji eilė jau tiesiai paklota ir užfiksuota, toliau klokite kitas eiles, prikaldami lentas prie pagrindo vinimis su paslėptomis galvutėmis griovelio vietoje (ne mažiau kaip po tris vienai lentai). Siekdami išvengti įskilimų, stenkitės nekalti vinių arti krašto. Jeigu norite gauti visiškai sandarias grindis, sudėti lenteles norimu raštu, kartu galite naudoti ir PVA klijus.
 
Priklijavimas prie pagrindo (betono ar medžio grindys). Pirmiausia paruoškite pagrindą. Jei tai medžio grindys, nuobliuokite arba nušveiskite iškilimus, taip pat užpildykite įdubimus, išlygintą pagrindą nušluokite / nuvalykite. Jeigu pagrindas betoninis, išlyginkite jį naudodami savaime išsilyginantį grindų mišinį, išlygintą pagrindą nušluokite / nuvalykite. Pašalinkite bet kokius cheminių medžiagų / klijų likučius, kurie gali turėti įtakos arba reaguoti su klijais, skirtais grindų dangai priklijuoti. Pirmoji lentų eilė įrengiama paliekant nuo sienos 10 mm plėtimosi tarpą. Kai pirmoji eilė jau tiesiai paklota ir užfiksuota, toliau klokite kitas eiles, priklijuodami lentas prie pagrindo, dėliodami jas norimu raštu.
 
Klijuojant grindų briaunas (įlaido / išdrožos sistema). Patiesę paklotą, išdėstykite kambario perimetru tam tikrą kiekį 10 mm kaladėlių, kad vėliau jas išėmus liktų plėtimosi tarpas. Pradėkite kloti grindų lentas patepdami klijais apatinę išdrožos dalį.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti