0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grindų dangos klojimo būdai

 

Kaip ir bet kuri kita grindų rūšis, bambuko grindų danga gali būti klojama „plaukiojančiu", prikalamu, priklijuojamu prie pagrindo būdu.

Nepriklausomai nuo pasirinkto grindų klojimo būdo, rekomenduojama kruopščiai patikrinti pagrindą ant kurio bus klojama grindų danga. Pagrindas turi būti švarus, sausas bei lygus (turi būti pašalinti bet kokie pagrindo nešvarumai, kaip dažai, tinkas ar kitų medžiagų likučiai). Jeigu patalpose buvo įrengta nauja betono danga, būtinas drėgnumo lygio patikrinimas. Pagrindo drėgmės lygis negali būti didesnis nei 2 procentai. Mūsų teikiamos bambuko grindų dangos drėgmės rodiklis 6-10 procentų.
 
Įvertinant tai, kad bambuko grindų danga yra natūralus produktas, kuris turi „aklimatizuotis", rekomenduotina grindis prieš klojimą įnešti į patalpą (-as), kurioje ji bus klojama, sudedant pakuotes gulsčiai ir paliekant ne mažiau kaip 48 valandoms. Pakuotės negali būti atidaromos. Atsižvelgiant į tai, kad bambuko grindys yra natūralus produktas, lentos neišvengiamai gali turėti spalvos bei struktūros/pluošto skirtumų. Todėl prieš grindų klojimą patartina tiesiog išimti lentas iš pakuotės, apžiūrėti jų spalvą/raštą ir surūšiuoti šviesias, vidutines ir tamsias atskirai. Tokiu atveju grindų dangos klojimo metu bus galima tolygiai paskirstyti lentas pagal spalvą/raštą per visą grindų klojimo plotą.
 
Bambuko grindis, kaip ir bet kurią kitą grindų dangą, patartina pradėti kloti eilėmis, nuo didžiausio natūralios šviesos šaltinio.
 
Plaukiojančios grindys. Patiesę paklotą, išdėstykite kambario perimetru tam tikrą kiekį 10 mm kaladėlių, kad vėliau, jas išėmus, liktų plėtimosi tarpas. Pradėkite kloti grindų lentas sujungiant įlaidus su grioveliais (neklijuokite lentų prie pakloto) vandeniui atsparių PVA klijų pagalba, išdėstydami lentas norimu raštu. 
 
Paslėptos vinys. Paruoškite faneros pagrindą, pritvirtinkite visus atsilaisvinusius judančius arba girgždančius plotus. Nuobliuokite arba nušveiskite iškilimus, taip pat užpildykite įdubimus; išlygintą pagrindą nušluokite / nuvalykite. Pirma bambuko dangos eilė įrengiama paliekant nuo sienos 10 mm plėtimosi tarpą; kai pirmoji eilė jau tiesiai paklota ir užfiksuota, tęskite kitų eilių įrengimą prikaldami lentas prie pagrindo vinimis su paslėptomis galvutėmis griovelio vietoje (ne mažiau kaip po tris vienai lentai); siekdami išvengti įskilimų, stenkitės nekalti vinių arti krašto. Jeigu norite gauti visiškai sandarias grindis, sudėti lenteles norimu raštu, kartu galite naudoti ir PVA klijus.
 
Priklijavimas prie pagrindo (betono ar medžio grindys). Pirmiausia paruoškite pagrindą. Jei tai medžio grindys, nuobliuokite arba nušveiskite iškilimus, taip pat užpildykite įdubimus, išlygintą pagrindą nušluokite/nuvalykite. Jeigu pagrindas betoninis, išlyginkite jį savaime išsilyginančio grindų mišinio pagalba, išlygintą pagrindą nušluokite/nuvalykite. Pašalinkite bet kokias cheminių medžiagų/klijų likučius, kurie gali turėti įtakos/ reaguoti su klijais, skirtais grindų dangos priklijavimui. Pirma lentų eilė įrengiama paliekant nuo sienos 10 mm plėtimosi tarpą; kai pirmoji eilė jau tiesiai paklota ir užfiksuota, tęskite kitų eilių įrengimą priklijuodami lentas prie pagrindo, dėliodami jas norimu raštu.
 
Klijuojant grindų briaunas (įlaido išdrožos sistema). Patiesę paklotą, išdėstykite kambario perimetru tam tikrą kiekį 10 mm kaladėlių, kad vėliau, jas išėmus, liktų plėtimosi tarpas. Pradėkite kloti grindų lentas patepant klijais apatinę išdrožos dalį.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti