0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Konstrukcija

 

Siūlome dviejų rūšių grindų klojimo konstrukcijas: spragtuko / užrakto ir įlaido / išdrožos sistemas

Spragtuko - užrakto sistema ("Click")

 

Spragtuko / užrakto sistemos tipo bambuko grindys – atskiros bambuko grindų lentelės, kurios, jungiamos kartu, spragteli tikrąja to žodžio prasme. Šios konstrukcijos tipui klijų nereikia. Šios grindys dar vadinamos plūdriosiomis grindimis. Tai reiškia, kad grindų tvirtinimo detalės, pavyzdžiui, vinys ar smeigės, nenaudojamos. Tai pats greičiausias ir lengviausias konstrukcijos tipas klojant grindis.
 

Įlaido / išdrožos sistema (I&I)

Įlaido / išdrožos sistema (I&I) yra labiausiai paplitusi frezavimo sistema, naudojama gaminant bambuko ir medžio grindų lenteles. Įlaido / išdrožos bambuko lentos gaminamos dėlionės principu: su grioveliu iš vienos pusės ir su išdroža iš kitos. Išdrožos pusė veikia kaip vieta įlaido pusei, taip sumažinamas tarpas tarp lentų. Dauguma įlaido / išdrožos tipo grindų klojama naudojant grindų tvirtinimo detales (vinis ar smeiges) arba specialiuosius grindų klijus.
 

Pastaba: jei įrengtas šildomas grindų pagrindas, galima naudoti tiek vienos, tiek kitos konstrukcijos grindis, tačiau rekomenduojama klijuoti prie pagrindo specialiais grindiniam šildymui skirtais klijais.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti