0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Konstrukcija

 

Grindų klojimui mes siūlome dviejų rūšių konstrukcijas: spragtuko / užrakto bei įlaido / išdrožos sistemas.

Spragtuko - užrakto sistema (Click)

Spragtuko - užrakto tipo bambuko grindys - tai atskiros bambuko grindų lentelės, kurios, jungiamos kartu, spragteli tikrąja to žodžio prasme. Šios konstrukcijos tipui, klijai nereikalingi. Šios grindys yra taip vadinamo „plaukiojančio" tipo. Tai reiškia, kad grindų tvirtinimo detalės, pavyzdžiui, kaip vinys ar smeigės, nėra naudojamos. Tai pats greičiausias ir lengviausias konstrukcijos tipas klojant grindis.

Įlaido / išdrožos sistema (I&I)

Įlaido ir išdrožos (I&I) yra labiausiai paplitusi frezavimo sistema, naudojama bambuko ir medžio grindų lentelių gamyboje. Įlaido ir išdrožos bambuko lentos gaminamos dėlionės principu: su grioveliu iš vienos pusės ir su išdroža iš kitos. Išdrožos pusė veikia kaip vieta įlaido pusei, taip sumažinant tarpą tarp lentų. Dauguma įlaido ir išdrožos tipo grindų klojama naudojant grindų tvirtinimo detales (vinis ar smeiges) ar specialius grindų klijus.

Pastaba: Esant šildomam grindų pagrindui galima naudoti tiek vienos, tiek kitos konstrukcijos grindis, tačiau rekomenduotina klijuoti prie pagrindo specialiais, grindiniam šildymui skirtais klijais. 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti