0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grindų klojimo / priežiūros instrukcija

 
1.       Klojant bambuko grindis šildomo betoninio pagrindo drėgnumas neturi viršyti 1,5 % (klojant ant nešildomo pagrindo betono drėgnumas gali siekti 2,8 %).
 
2.       Pagrindo šildymas įjungiamas praėjus mažiausiai 4 savaitėms, kai įrengiamas betono išlyginamasis sluoksnis.
 
3.       Įjungus šildymą, pagrindo temperatūra kasdien keliama 4 °C, kol pasiekiamas didžiausias šildymo galingumas.
 
4.       Šildymo periodas džiūstant betonui – ne trumpesnis nei 24 paros. Naujai įrengto pagrindo šildymo periodas prieš klojant bambuko masyvo grindis – ne trumpesnis nei 30 parų, iš kurių mažiausiai 20 parų reikia šildyti didžiausia apytiksliai 45 °C temperatūra. Šildant ir džiovinant betoną patalpos turi būti pakankamai vėdinamos. Esant anksčiau įrengtai pogrindinei šildymo sistemai, kuri jau buvo naudojama kelis šildymo sezonus, prieš klojant grindis rekomenduojama palaipsniui kelti pagrindo temperatūrą iki apytiksliai +45 °C ir nepertraukiamai palaikyti tokią temperatūrą savaitę.
 
5.       Visais atvejais prieš klojant bambuko grindis pagrindo temperatūra turi būti palaikoma apytiksliai 45 °C ne trumpiau nei 5 paras. Vėliau pagrindo temperatūra kasdien mažinama po 4 °C, kol pasiekiama 18–20 °C temperatūra. Tokia pagrindo temperatūra turi būti palaikoma ir klojant. Klojant patalpų temperatūra taip pat turi būti 18–20 °C. Reikalingą patalpų temperatūrą galima palaikyti specialiais šildymo prietaisais. Šildant ir džiovinant betoną patalpos turi būti pakankamai vėdinamos.
 
6.       Suklojus ne trumpiau nei 5 paras reikia palaikyti vienodą 18–20 °C pagrindo temperatūrą. Tai daroma tam, kad tinkamai sukietėtų klijai ir kitos medžiagos ir sukibtų su bambuko grindimis.
 
7.       Įvertinant tai, kad bambuko grindų danga yra natūralus gaminys, kuris turi prisitaikyti prie aplinkos, rekomenduojama grindis prieš klojant įnešti į patalpą (-as), kurioje (-iose) jos bus klojamos, sudėti pakuotes gulsčiai ir palikti ne trumpiau nei 48 valandoms (žiemą ne trumpiau nei 72 valandoms). Pakuočių atidaryti negalima. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už defektus, atsiradusius, jei gaminys buvo laikomas netinkamomis sąlygomis ar netinkamai naudojamas, jei buvo klojamas nesilaikant aprašymo (www.bambukogrindys.lt) ir grindų klojimo ir priežiūros instrukcijos.
 
8.       Pardavėjas neatsako už jau sumontuotų gaminių defektus ar pažeidimus, jeigu pirkėjas arba su juo susiję tretieji asmenys galėjo tuos defektus pamatyti priimdami, montuodami prekes ar jas sumontavę. Pastebimų defektų arba pažeidimų turinčios prekės negali būti naudojamos arba montuojamos. Jei prekė yra netinkamos kokybės, pirkėjas turi informuoti pardavėją dar iki įrengdamas grindis. Brokuotoms lentoms, kuriomis išklotos grindys, garantija negalioja ir jokios pretenzijos nepriimamos.
 
9.       Atsižvelgiant į tai, kad bambuko grindys yra natūralus gaminys, lentos neišvengiamai gali turėti spalvos ir struktūros / pluošto skirtumų. Todėl prieš klojant grindis patartina tiesiog išimti lentas iš pakuotės, apžiūrėti jų spalvą / raštą ir atskirai surūšiuoti šviesias, vidutines ir tamsias lentas. Tokiu atveju klojant grindų dangą bus galima tolygiai paskirstyti lentas pagal spalvą / raštą per visą grindų klojimo plotą. Spalvos variacija yra natūrali gaminio ypatybė ir negali būti priežastis pareikšti pretenziją.
 
10.    Bambuko grindis, kaip ir bet kurią kitą grindų dangą, patartina pradėti kloti eilėmis, nuo didžiausio natūralios šviesos šaltinio.
 
11.    Nesvarbu, kaip klojate grindis, rekomenduojama palikti 10 mm plėtimosi tarpą.
 
12.    Klojant naują eilę nerekomenduojama kloti trumpesnių nei 30 cm grindų gabalėlių.
 
13.    Klojant prie pagrindo priklijuotas grindis rekomenduojama prispausti papildomu svoriu (pavyzdžiui, grindų dėžėmis, klijų kibirais), kad medžiagos tvirtai sukibtų.
 
14.    Jei klodami grindis naudojate dviejų komponentų epoksidinius poliuretaninius klijus (2K PREMIUM), jų likučiai ir pirštų atspaudų (klijuojant grindis) pėdsakai turi būti pašalinami nedelsiant. Kaip šalinimo priemonė gali būti naudojami tiek specialiųjų klijų valiklis, tiek vaitspiritas.
 
15.    Siūloma naudoti tik vandens pagrindo ir tirpiklių neturinčius dviejų komponentų klijus.
 
16.    Jei įjungtas šildymas, grindų paviršiaus temperatūra niekada neturi būti aukštesnė nei 26 °C. Tinkamai suprojektuotų ir įrengtų šildomųjų grindų (betono sluoksnio su išvedžiotais šildymo vamzdeliais) temperatūra neturi būti aukštesnė nei 26 °C. Esant aukštesnei temperatūrai, galimi medžiagos struktūriniai, spalvos ar ypatybių pasikeitimai.
 
17.    Geriausios bambuko grindų eksploatacinės sąlygos yra tuomet, kai santykinė drėgmė siekia 40–60 proc., o patalpų temperatūra – maždaug 20 °C. Šildymo sezonu patalpų santykinė drėgmė sumažėja iki 20–25 proc. ir grindyse gali atsirasti nedidelių plyšelių. Todėl labai svarbu šiuo metu palaikyti 20–22 °C kambario temperatūrą, o santykinę drėgmę stengtis didinti iki 40–50 proc. Tai labai aktualu, jei įrengtos šildomosios grindys.
 
18.    Rekomenduojama, kad grindų temperatūra nesikeistų daugiau nei 4 °C per parą, tiek keliant grindų temperatūrą, tiek ją mažinant.
 
19.    Bambuko masyvo grindis rekomenduojama valyti tik medinėms grindims valyti skirtomis priemonėmis arba vandeniu, naudojant kuo labiau nusausintą šluostę. Kasdienei alyvuotų grindų priežiūrai rekomenduojama kas antrą, trečią kartą plauti alyvuotoms grindims skirtu muilu (PH 7–8). Periodinei priežiūrai, atsižvelgiant į alyvos nusidėvėjimą, visos grindys arba atskiri jų plotai turi būti alyvuojami bespalve grindų alyva. Dėl tikslesnės informacijos renkantis tinkamas alyvuotų grindų priemones kreipkitės info@bambukogrindys.lt.
 
20.    Grindų traškėjimas ar kiti panašūs garsai yra natūrali medinių grindų ypatybė jas naudojant, todėl negali būti priežastis pareikšti pretenziją.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti