0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grindų klojimo / priežiūros instrukcija

 
 1. Bambuko grindų klojimo metu šildomo betoninio pagrindo drėgnumas neturi viršyti 1,5 % CM (klojant ant nešildomo pagrindo, betono drėgnumas gali siekti iki 2,8 % CM).
   
 2. Pagrindo šildymas įjungiamas praėjus mažiausiai 4 savaitėms po betono ar išlyginamojo sluoksnio išpylimo.
   
 3. Įjungus šildymą, pagrindo temperatūra turi būti keliama +4°C kasdien, kol pasiekiamas maksimalus šildymo galingumas.
   
 4. Šildymo periodas betono džiūvimo metu – ne mažiau 24 parų. Naujai įrengto pagrindo šildymo periodas, prieš klojant bambuko masyvo grindis – ne mažiau 30 parų, iš kurių mažiausiai 20 parų reikia šildyti maksimalia apytiksliai +45°C temperatūra. Betono šildymo - džiovinimo metu patalpos turi būti pakankamai vėdinamos. Esant anksčiau įrengtai pogrindinei šildymo sistemai, kuri jau buvo naudojama kelis šildymo sezonus, prieš klojant grindis rekomenduojame palaipsniui pakelti pagrindo temperatūrą iki apytiksliai +45°C ir palaikyti tokią temperatūrą nepertraukiamai savaitę.
   
 5. Visais atvejais prieš pat bambuko grindų klojimą, pagrindo temperatūra turi būti palaikoma apytiksliai +45°C ne mažiau kaip 5 paras. Po to pagrindo temperatūra kasdien mažinama po 4° C, kol pasiekia +18-20°C. Tokia pagrindo temperatūra turi būti palaikoma ir klojimo metu. Klojimo metu patalpų temperatūra taip pat turi būti tarp +18 ir +20°C. Reikalingą patalpų oro temperatūrą galima palaikyti specialiais šildymo prietaisais. Betono šildymo - džiovinimo metu patalpos turi būti pakankamai vėdinamos.
   
 6. Suklojus, nemažiau kaip 5 paras, reikia palaikyti vienodą pagrindo temperatūrą nuo +18 iki +20°C. Tai daroma tam, kad užtikrinti gerą klijų bei kitų medžiagų sukietėjimą ir sukibimą su bambuko grindimis.
   
 7. Įvertinant tai, kad bambuko grindų danga yra natūralus produktas, kuris turi „aklimatizuotis", rekomenduotina grindis prieš klojimą įnešti į patalpą (-as), kurioje ji bus klojama, sudedant pakuotes gulsčiai ir paliekant ne mažiau kaip 48 valandoms (šaltuoju žiemos periodu ne mažiau kaip 72 valandomis). Pakuočių atidaryti negalima. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už defektus, atsiradusius nuo laikymo netinkamomis sąlygomis ar netinkamo eksploatavimo, klojimo nesilaikant Prekės (produkto) aprašymo ir Grindų klojimo / priežiūros instrukcijos.
   
 8. Pardavėjas neatsako už jau sumontuotų Prekių defektus ar pažeidimus, jeigu Pirkėjas ar su juo susiję tretieji asmenys galėjo tuos defektus pamatyti Prekių priėmimo ar sumontavimo metu. Prekės, turinčios pastebimų defektų arba pažeidimų, negali būti naudojamos, montuojamos ar instaliuojamos. Esant prekės kokybės neatitikimui Pirkėjas turi informuoti Pardavėją iki grindų įrengimo. Brokuotoms lentoms, kuriomis išklotos grindys garantija negalioja ir jokios pretenzijos nepriimamos.
   
 9.  Atsižvelgiant į tai, kad bambuko grindys yra natūralus produktas, lentos neišvengiamai gali turėti spalvos bei struktūros/pluošto skirtumų. Todėl prieš grindų klojimą patartina tiesiog išimti lentas iš pakuotės, apžiūrėti jų spalvą/raštą ir surūšiuoti šviesias, vidutines ir tamsias atskirai. Tokiu atveju grindų dangos klojimo metu bus galima tolygiai paskirstyti lentas pagal spalvą/raštą per visą grindų klojimo plotą. Spalvos variacija yra natūrali produkto savybė ir negali būti priežastimi pretenzijai pareikšti.
   
 10. Rekomenduojame bambuko grindis, kaip ir bet kurią kitą grindų dangą, pradėti kloti eilėmis, nuo didžiausio natūralios šviesos šaltinio.
   
 11. Nepriklausomai nuo grindų klojimo būdo rekomenduotina palikti 10 mm plėtimosi tarpą.
   
 12. Naują eilę klojant nerekomenduotina kloti trumpesnių nei 30 cm grindų gabaliukų.
   
 13. Klojimo metu, prie pagrindo priklijuotas grindis rekomenduojama prispausti papildomu svoriu ( pvz.: grindų dėžėmis, klijų kibirais) siekiant užtikrinti itin aukštą medžiagų sukibimą.
   
 14. Klojimo metu, naudojant 2K – epoksidinius poliuretaninius dvikomponenčius klijus (ADESIVER 2K PREMIUM), klijų likučiai bei pirštų antspaudų pėdsakai (klijuojant grindis), turi būti pašalinami nedelsiant, nepraėjus 1,5 h. laikotarpiui. Kaip klijų likučių šalinimo priemonė gali būti naudojamas tiek specialus klijų valiklis, tiek Vaitspiritas.
   
 15. Naudoti vandens pagrindo bei tirpiklių neturinčius klijus.
   
 16. Esant įjungtam šildymui, grindų paviršiaus temperatūra niekada neturi viršyti +26°C. Teisingai suprojektuotų ir įrengtų šildomų grindų (betono sluoksnio su išvedžiotais šildymo vamzdeliais) temperatūra neturi viršyti +26°C. Prie aukštesnės temperatūros galimi medžiagos struktūriniai, spalvos ar savybių pasikeitimai.
   
 17. Geriausios eksploatacinės sąlygos bambuko grindims yra tuomet, kai santykinė drėgmė siekia 40 - 60%, o patalpų temperatūra +20ºC. Šildymo sezono metu patalpos santykinė drėgmė sumažėja iki 20 - 25% ir grindyse gali atsirasti nedideli plyšeliai. Todėl labai svarbu šiuo metu palaikyti 20 - 22ºC kambario temperatūrą, o santykinę drėgmę stengtis didinti iki 40 - 50%. Tai labai aktualu, jei pas Jus įrengtos šildomos grindys.

 18. Rekomendacinis grindų temperatūros pasikeitimas - ne didesnis kaip 4°C per parą, tiek keliant grindų temperatūrą, tiek ir ją mažinant.
   
 19. Bambuko masyvo grindis rekomenduotina valyti tik medinėms grindims valyti skirtomis priemonėmis arba vandeniu, naudojant kuo labiau nusausintą šluostę. Kasdieniai alyvuotų grindų priežiūrai rekomenduotina kas antrą, trečią plovimą plauti alyvuotoms grindims skirtu muilu (pH 7-8). Periodinei priežiūrai, priklausomai nuo alyvos nusidėvėjimo, grindys visame plote arba atskirais plotais turi būti alyvuojamos bespalve grindų alyva. Dėl tikslesnės informacijos pasirenkant tinkamus produktus alyvuotoms grindims, prašome kreiptis į info@bambukogrindys.lt

 20. Grindų sutraškėjimas ar kiti panašūs garsai yra natūrali medinių grindų savybė jas eksplotuojant, todėl negali būti priežastimi pretenzijai pareikšti.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti