0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grunto naudojimo instrukcija

 

WAKOL PU 280
Poliuretaninis hidroizoliacinis gruntas

NAUDOJIMO SRITIS
1 komponento poliuretaninis reaktyvinis gruntas skirtas įgeriančio ir neįgeriančio pagrindo gruntavimui, šiurkštaus betono sutvirtinimui. Wakol PU 280 poliuretaninis gruntas taip pat naudojamas kaip drėgmės, kuri kapiliarais skverbiasi į viršų, blokatorius ir kaip perteklinės drėgmės betoninės grindyse iki 6 CM %, o grindyse su šildymo sistema iki 3 % CM hidroizoliacija.

SAVYBĖS
· Be skiediklių (pagal TRGS 610)
· Labai maža emisija (Pagal Emicode EC1 PLUS R)
· Tinka naudoti ir ant šildomų grindų
· Tinka kėdėms su ratukais

TECHNINIAI DUOMENYS
Rišančioji medžiaga: Poliuretanas
Valiklis: Wakol RV 105 Neoprene
Darbo instrumentas: Veliūrinis arba įprastas volelis
Džiūvimo laikas: Apie 40 – 50 minutės / Apie 2 valandas dviem sluoksniais su kvarcinio smėliu
Laikymo temperatūra: Ne žemiau nei + 5 °
Galiojimas: 12 mėnesių
Giscode: RU1
Emicode: EC1 PLUS R
Sunaudojimas: Naudojamas, kaip įprastas gruntas apie 100 – 150 g/m² / Naudojamas, kaip hidroizoliacija apie 250 – 350 g/m²

PAGRINDAS

Pagrindas turi atitikti DIN 18 356 reikalavimus. Wakol PU 280 poliuretaninis gruntas gali būti naudojamas kaip hidroizoliacija ant drėgmei atsparaus pagrindo. Šio grunto negalima naudoti ant grindų, kuriuose drėgmė nuolat didėja ir vyksta garų difuzija.


NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Prieš naudojimą gerai sukratykite gruntą. Naudodami veliūrinį arba įprastą volelį, užtepkite vientisą sluoksnį ant grindų. Venkite balučių susiformavimo. Jeigu Wakol PU 280 yra naudojamas kaip įprastas klijų gruntas, tai gruntas tepamas tik vienus sluoksniu. Ant ištepto grunto galima vaikščioti po 40 – 50 minučių. Jeigu Wakol PU 280 yra naudojamas kaip hidroizoliacija, tada gruntą užtepkite dviem sluoksniais skersai sluoksnis sluoksniui. Kiekvienas sluoksnis turi suformuoti ploną ir vientisą plėvelę. Sekantys grunto sluoksniai turi būti padengti per 24 valandas.
Wakol MS 260, MS 240, PU 225 ir PU 215 klijai yra tinkami klijuoti ant šio grunto. Klijavimas ant nugruntuoto pagrindo turi būti atliktas per 72 valandas. Jei klijavimas yra nukeliamas vėlesniam laikui, dengiamas trečias grunto sluoksnis. Jam dar neišdžiūvus, gruntas turi būti apibarstytas su smulkiu barstomu smėliu. Po 2 valandų perteklinis smėlis yra nusiurbiamas nuo paviršiaus.

SVARBU
Žemiausia darbinė temperatūra yra + 15°C. Esant žemai temperatūrai, kambarys ir gruntas turi būti sušildyti. Wakol PU 280 gruntas yra nenaudojamas ant jau įrengtų grindų. Darbo metu, rekomenduotina naudoti pirštines ir apsauginius akinius. Patekus į akis, praskalauti su dideliu vandens kiekiu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant rankų, nuplauti su vandeniu ir muilu. Plovimas turi būti atliekamas iš karto. Wakol garantuoja nuolatinę tolygią produkto kokybę. Visi duomenys yra paremti testais ir ilgamete patirtimi. Medžiagų įvairovė ir skirtingi klijuojami pagrindai objektuose, kurie yra nepasiekiami Wakol kontrolei, neįgalina Wakol būti atsakingu už ne pagal instrukcijas atliekamus darbus. Dėl to Wakol rekomenduoja atlikti mažus bandyminius testus prieš gruntuojant visą paviršių.Taip pat sekite parketo gamintojo klijavimo rekomendacijas.
 
Kaina:  priklausomai nuo pakuotės 1kg. kaina - 26.00 ir 21.00 € 

130.00 € / 5 kg. pakuotės kaina
232.00 € /
11 kg. pakuotės kaina


Gamintojas: WAKOL GmbH, Pirmasens Str. 30, Vokietija
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti