0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Grunto naudojimo instrukcija

 

GRUNTAS FAST 500 - tai 1 komponento poliuretaninis gruntas, savo sudėtyje neturintis nei vandens nei tirpiklių, skirtas betono gruntavimui ir sutvirtinimui. Šis gruntas uždeda apsaugine plėvelę bei suriša gruntuojamą paviršių. Gali būti naudojamas betono sutvirtinimui arba hidroizoliacijai (apsaugai nuo drėgmės). Šis gruntas naudojamas prieš klijuojant ADESIVER 2K PREMIUM dvikomponenčiais poliurenatiniais klijais. Pagrindiniai šio grunto privalumai: labai trumpas džiūvimo laikas: 45-50min, be tirpiklių ir vandens, bekvapis, mažas klampumas (gerai įsigeria į gruntuojamą paviršių), tinkamas šildomoms grindims.

VARTOJIMAS:
Betono sutvirtinimui
Gruntuojamas pagrindas turi būti išlygintas, tvirtas ir švarus. Pagrindą būtina nusiurbti, kad ant jo neliktų dulkių ar kitų medžiagų.
Prieš gruntuojant leiskite gruntui aklimatizuotis. Prieš naudojant gerai suplakite. Gruntą ant paviršiaus tepkite voleliu arba teptuku. Tepkite labai plonu sluoksniu (išeiga turėtu būti 120-150g/m² ). Nepilkite grunto labai daug, kad nesusidarytų balos, nes tai gali pakenkti gruntavimo kokybei. Po 45-50 min.(bet ne vėliau kaip po 24 val.) uždėkite antrą grunto sluoksnį (jei reikia). Antrą sluoksnį taip pat dėkite plonu sluoksniu, kad nesusidarytų balos. Po paskutinio grunto sluoksnio uždėjimo klijuoti galima po 45-50 min., bet ne vėliau kaip po 24 valandų. Jeigu po gruntavimo praėjo daugiau kaip 24 valandos, tada reikia uždėti papildomą grunto sluoksnį ir pabarstyti jo paviršių kvarciniu smėliu (0,8-1,2mm).

Betono apsaugai nuo drėgmės
Gruntas FAST 500 naudojamas kaip hidroizoliacinis gruntas. Tokiu atveju betono drėgmė negali viršyti 5% CM skalėje.
Gruntuojamas pagrindas turi būti išlygintas, tvirtas ir švarus. Pagrindą būtina nusiurbti, kad ant jo neliktų dulkių ar kitų medžiagų.
Prieš gruntuojant leiskite gruntui aklimatizuotis. Prieš naudojant gerai suplakite. Gruntą ant paviršiaus tepkite voleliu arba teptuku. Tepkite labai plonu sluoksniu. Nepilkite grunto labai daug, kad nesusidarytų balos, nes tai gali pakenkti gruntavimo kokybei. Po 45-50 min. (bet ne vėliau kaip po 2 val.) būtinai uždėkite antrą grunto sluoksnį. Antrą sluoksnį taip pat dėkite plonu sluoksniu, kad nesusidarytų balos. Po paskutinio grunto sluoksnio uždėjimo klijuoti galima po 45-50 min., bet ne vėliau kaip po 24 valandų. Jeigu po gruntavimo praėjo daugiau kaip 24 valandos, tada reikia uždėti 3 grunto sluoksnį ir pabarstyti jo paviršių kvarciniu smėliu (0,8-1,2mm).

Techninė informacija

Mišinys: vieno komponento (paruoštas naudojimui)
Pakuotė: 6 kg ir 12 kg
Darbinė temperatūra: +10ºC +25ºC
Skiedžiamas (jei reikia) skiediklis DMC 50
Naudojami įrankiai: volelis 6/8mm, teptukas
Džiūvimo laikas: 45-50 min.*
Išeiga: 120-450g/m² sluoksniui, priklausomai nuo gruntuojamo paviršiaus
Galiojimo laikas: 9 mėn.**

* esant 20ºC oro temperatūrai ir 50% santykinei oro drėgmei
** originaliai uždarytoje pakuotėje esant nuo +10ºC iki +25ºC temperatūrai

 

Kaina:  97.00 € / 6 kg. pakuotės kaina
         187.00 € / 12 kg. pakuotės kaina   
            
 
Gamintojas: Chimiver, Italija
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti