0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Apie mus

 

Siekdami rasti geriausią sprendimą, savo naujai rengiamo būsto grindų dangai, netikėtai susipažinome su Lietuvos rinkai mažai žinoma - bambuko masyvo grindų danga. Pagrindiniai mūsų kriterijai, renkantis grindų dangą, buvo: kietumas, kadangi namuose auga mažas judrus berniukas, bei jo keturkojis augintinis; jų stabilumas bei itin aukštas šilumos laidumas, pastarosios savybės buvo ypatingai svarbios dėl namuose išvedžiotos grindinio šildymo sistemos. Šiandien, kartu su vyru galime  tik pasidžiaugti, tai buvo vienas geriausių mūsų būsto apdailos sprendimų. Siekdami rasti geriausius, šias savybes turinčių grindų, gamintojus nukeliavome į tolimosios Azijos kraštus.
Pasinaudojant mūsų asmenine patirtimi, šiandien šis produktas pateikiamas ir Jums.

MŪSŲ TIKSLAS
– pasiūlyti visus Klientų lūkesčius bei poreikius atitinkančią, aukščiausios kokybės produkciją iš apdoroto pluošto bambuko.

MŪSŲ MISIJA – profesionaliai patarti, pakonsultuoti bei atsakyti į Jūsų klausimus, kartu randant Jums tinkamiausią sprendimą bei produktą.

MŪSŲ VIZIJA – būti geriausiai žinomu ir vertinamu egzotinės medienos tiekėju Lietuvoje.

Tikimės, kad šioje svetainėje rasite visą Jums reikalingą informaciją apie bambuko masyvo grindis bei galėsite išsirinkti iš plačiausio bambuko masyvo grindų pasirinkimo Lietuvoje ypač geromis kainomis. 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti