0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Apie mus

 

Siekdami rasti geriausią naujai įrengiamo būsto grindų dangos sprendimą, netikėtai susipažinome su Lietuvos rinkai mažai žinoma bambuko masyvo grindų danga. Pagrindiniai mūsų kriterijai, renkantis grindų dangą, buvo: kietumas, nes namuose auga mažas judrus berniukas ir keturkojis augintinis; jų stabilumas ir itin aukštas šilumos laidumas – pastarosios ypatybės buvo ypač svarbios, nes namuose išvedžiotos grindinio šildymo sistemos. Šiandien kartu su vyru galime tik pasidžiaugti, kad tai buvo vienas geriausių mūsų būsto apdailos sprendimų. Siekdami rasti geriausius grindų gamintojus, nukeliavome į tolimąją Aziją. Pasinaudokite mūsų asmenine patirtimi – šiandien šis gaminys pateikiamas ir jums.

MŪSŲ TIKSLAS
– pasiūlyti visus klientų lūkesčius ir poreikius atitinkančią aukščiausios kokybės produkciją iš apdoroto pluošto bambuko.

MŪSŲ MISIJA – profesionaliai patarti, konsultuoti ir atsakyti į jūsų klausimus, kartu rasti tinkamiausią sprendimą ir gaminį.

MŪSŲ VIZIJA – būti didžiausiu, geriausiai žinomu ir vertinamu, bambuko produkcijos statybos bei apdailos sektoriuje, tiekėju Lietuvoje.

Tikimės, kad šioje svetainėje rasite visą reikalingą informaciją apie bambuko masyvo grindis ir galėsite išsirinkti iš plačiausio bambuko masyvo grindų asortimento Lietuvoje ypač geromis kainomis.

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti