0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas
Nėra galimybes įsigyti nurodyto produkto kiekio.

Pasiteirauti dėl didesnio kiekio

Paieška

0

Rišikliai ir klijai

 

Presuotą bambuką išties galima vadinti žaliąja grindų danga, nes ją gaminant lieka labai nedaug atliekų. Atraižos, kurios lieka išilgai pjaustant bambukų stiebus tradicinėms karbonizuoto ir natūralaus bambuko grindims gaminti, standžiai susukamos, suspaudžiamos ir suklijuojamos.

Šioms medžiagoms klijuoti naudojamas pačioje medžiagoje esantis natūralus bambuko silikonas. Papildomai pluoštas sutvirtinimas norvegiškais ekologiškais klijais „Dynea“ (turi itin mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ), kurių emisijos lygis yra 0,038 mg/l (pagal reikalavimus šis lygis turi būti mažesnis nei 1,5 mg/l).
 
Klijuose „Dynea“ nėra sudedamųjų dalių, kurios klasifikuojamos kaip pavojingos aplinkai. Klijų sudėtyje nėra ir tirpiklių, sunkiųjų metalų, antiseptikų ar halogenintų organinių komponentų.
 
Klijuojant natūraliu silikonu ir ekologiškais klijais, kurių naudojama labai nedaug, medžiaga neišsisluoksniuoja ir tampa atspari įvairiems mechaniniams grindų pažeidimams.
 
Pažymėtina ir tai, kad gaminant presuoto bambuko grindis klijų sunaudojama mažiausiai visoje grindų dangų pramonėje – klijai sudaro tik 5 proc. viso bambuko grindlentės svorio.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Tik būtini Išvalyti slapukus ir išeiti